Duvar Kağıtları

Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları | Sayfa 2

Göz At 82+ Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları HD ve 4K'da ücretsiz indirmek için

Kazınmış değil, özenle seçilmiş 82 Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları. Farklı zevklere hitap etmek üzere derlenmiş geniş bir settir. Birini ana ekrana, kilit ekranına veya pencerelerinizin arkasındaki alana uygulayın. Ücretsiz, anında ve filigransız. Kaydırdıkça daha fazla Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları yüklenir.

Yapay zeka ile duvar kağıdı oluştur.
Bir komutla, saniyeler içinde.
›
Ücretsiz dene →
2 /

61–82 / 82 duvar kağıdı gösteriliyor

Sıkça sorulan sorular

Lenovo Idea Tab Pro hangi ekran çözünürlüğüne sahiptir?

Lenovo Idea Tab Pro ekranı 1.840 × 2.944 piksel, 10:16 en-boy oranına sahiptir. Bu sayfadaki her duvar kağıdı bu şekle sahiptir ve en az 1.380 piksel genişliğindedir, böylece ekranı esnetmeden veya siyah çubuklar olmadan doldurur.

Hangi diğer cihazlar bu Lenovo Idea Tab Pro duvar kağıtlarını kullanabilir?

Aynı ekran şekli Galaxy Tab S10 Ultra, Galaxy Tab S10+, Galaxy Tab S9 Ultra, Lenovo Legion Tab, Lenovo Legion Y700 AI tarafından kullanılır, bu nedenle bu sayfadaki duvar kağıtları onlara da uyar.

Lenovo Idea Tab Pro'ime nasıl duvar kağıdı ayarlarım?

Resmi indirin, Galeri veya Fotoğraflar uygulamanızda açın, üç noktalı menüye dokunun ve Duvar kağıdı olarak ayarla'yı seçin, ardından Lenovo Idea Tab Pro'inizde ana ekranı, kilit ekranını veya her ikisini seçin.

Bu Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları kaydetmek için kayıt olmam gerekiyor mu?

Herhangi bir ücret yoktur. İndirmek için bir profil gerekmez. Filigran yok, düşük kalite tuzağı yok.

Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları beğendiysem, başka nelere bakmaya değer?

Sırada album cover, garden, river view, skyline deneyin. Her birinin kendi seçkisi vardır.

Bu Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları koleksiyonu ne kadar büyük?

Bu 82 Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları ediyor. Sürekli olarak daha fazlası eklenir. Her biri hemen ücretsiz olarak kaydedilebilir.

Bu Lenovo Idea Tab Pro Duvar Kağıtları yatay mı yoksa dikey mi?

Set boyunca dikey. Bir el cihazı için ideal; geniş ekran bir monitör için daha az.