Moto E13 Duvar Kağıtları
Göz At 347+ Moto E13 Duvar Kağıtları HD ve 4K'da ücretsiz indirmek için
347 Moto E13 Duvar Kağıtları arasından seçiminizi yapın. Karma, sakin, minimalist parçalardan daha cesur, yüksek kontrastlı olanlara kadar uzanıyor. Kişisel bir bilgisayar kadar bir iş bilgisayarına da uyar. Tamamen ücretsiz — büyük boyutlar saklanmaz. Daha aşağıdaki ilgili bağlantılar bitişik setlere yönlendirir.
Modelinizi seçin
1–60 / 347 duvar kağıdı gösteriliyor
Sıkça sorulan sorular
Moto E13 hangi ekran çözünürlüğüne sahiptir?
Moto E13 ekranı 720 × 1.600 piksel, 20:9 en-boy oranına sahiptir. Bu sayfadaki her duvar kağıdı bu şekle sahiptir ve en az 540 piksel genişliğindedir, böylece ekranı esnetmeden veya siyah çubuklar olmadan doldurur.
Hangi diğer cihazlar bu Moto E13 duvar kağıtlarını kullanabilir?
Aynı ekran şekli HMD, HMD Arc 2, HMD Vibe2, Moto E, Moto E15 tarafından kullanılır, bu nedenle bu sayfadaki duvar kağıtları onlara da uyar.
Moto E13'ime nasıl duvar kağıdı ayarlarım?
Resmi indirin, Galeri veya Fotoğraflar uygulamanızda açın, üç noktalı menüye dokunun ve Duvar kağıdı olarak ayarla'yı seçin, ardından Moto E13'inizde ana ekranı, kilit ekranını veya her ikisini seçin.
Bu Moto E13 Duvar Kağıtları hangi cihazlara en iyi uyar?
Buradaki her görsel, geniş olduğundan daha uzundur. Bir telefon veya tablet bunlar için doğal bir yuvadır.
Moto E13 Duvar Kağıtları yakınındaki setler var mı?
Bu geniş bir Moto E13 Duvar Kağıtları koleksiyonu mu?
Sayı 347 Moto E13 Duvar Kağıtları olarak duruyor. Yer açmak için hiçbir şey kaldırılmaz, bu yüzden sadece büyür. Hangi boyutu seçersen seç, herhangi bir ücret yok.
Bu Moto E13 Duvar Kağıtları için bir ücret var mı?
En büyük versiyonu dahil ücretsiz. Bir hesaba ihtiyacınız yok. Tam boyut ücretsiz ve işaretsiz gelir.