Duvar Kağıtları

Surface Pro Duvar Kağıtları

Göz At 31+ Surface Pro Duvar Kağıtları HD ve 4K'da ücretsiz indirmek için

Raf şu anda 31 Surface Pro Duvar Kağıtları taşıyor. Uygulama simgelerinin arkasında onları yutmadan iyi dururlar. Ücretsiz, anında ve filigransız. Yeni parçalar incelemeden geçtikçe eklenir, bu yüzden geri gelmeye değer.

Modelinizi seçin

Yapay zeka ile duvar kağıdı oluştur.
Bir komutla, saniyeler içinde.
›
Ücretsiz dene →

Sıkça sorulan sorular

Surface Pro hangi ekran çözünürlüğüne sahiptir?

Surface Pro ekranı 2.880 × 1.920 piksel, 3:2 en-boy oranına sahiptir. Bu sayfadaki her duvar kağıdı bu şekle sahiptir ve en az 2.160 piksel genişliğindedir, böylece ekranı esnetmeden veya siyah çubuklar olmadan doldurur.

Hangi diğer cihazlar bu Surface Pro duvar kağıtlarını kullanabilir?

Aynı ekran şekli Surface Laptop, Surface tarafından kullanılır, bu nedenle bu sayfadaki duvar kağıtları onlara da uyar.

Surface Pro'ime nasıl duvar kağıdı ayarlarım?

Resmi indirin, sağ tıklayın ve Surface Pro'inizde masaüstü arka planı olarak ayarla'yı seçin.

Bu Surface Pro Duvar Kağıtları hangi ekran şekillerine uygun?

Hepsi yataydır. Monitör veya dizüstü bilgisayar bunların doğal evidir.

Surface Pro Duvar Kağıtları beğendiysem, başka nelere bakmaya değer?

quote, beautiful, ocean, photography'a bir göz atın. Her birinin kendi seçkisi vardır.

Göz atmak için çok sayıda Surface Pro Duvar Kağıtları var mı?

Bu sayfada 31 Surface Pro Duvar Kağıtları var. Gelecek ay sayının daha yüksek olmasını bekleyin. Ne istersen al; hiçbirinin bir maliyeti yok.

Bu Surface Pro Duvar Kağıtları için giriş yapmam gerekiyor mu?

En büyük versiyonu dahil ücretsiz. Hiçbir giriş engeli yok. Tam çözünürlüklü dosyayı markasız olarak alırsınız.